porady

demakijaż

DLACZEGO DEMAKIJAŻ JEST WAŻNY?

Dobry demakijaż jest ważnym etapem pielęgnacji skóry. Pominięcie go lub wykonanie nieprawidłowo sprawia, że dalsze czynności pielęgnacyjne nie w pełni przynoszą efekty.

JAK WYKONYWAĆ PRAWIDŁOWY DEMAKIJAŻ?

Pierwszym krokiem jest demakijaż oczu. Bawełniane płatki nasączone płynem do demakijażu oczu nakładamy na kilka sekund na powieki pozwalając aby płyn rozpuścił tusz i cienie, a następnie zmywamy obszar wokół oczu ruchem okrężnym, od wewnętrznej do zewnętrznej strony oka i z powrotem, zbierając przy tym tusz i cienie.

CO ZYSKUJEMY ROBIĄC PRAWIDŁOWY DEMAKIJAŻ?

Oczyszczamy skórę, nie pozbawiając ją tzw. płaszcza hydro-lipidowego, dzięki czemu nie jest ona wysuszona i pozbawiona ochrony, bez której twarz jest uwrażliwiona, zaczerwieniona i skłonna do infekcji.

JAK WYKONAĆ DEMAKIJAŻ W PODRÓŻY, WYBIERAJĄC SIĘ NA BASEN I SIŁOWNIĘ?

W takich sytuacjach sięgajmy po wygodne i łatwe w użyciu kosmetyki, jakimi są nasączone płynem do demakijażu chusteczki. Wybierajmy takie, które są nasączone np. płynem micelarnym, gdyż w łatwy sposób zmyją makijaż z oczu i reszty twarzy. Nie podrażnią skóry i nie pozostawią na niej nieprzyjemnej tłustej warstwy.

Producentem marki Cleanic
jest Harper Hygienics

relacje inwestorskie
znajdują się na stronie
www.harperhygienics.pl

Polityka prywatności

zapisz się do newslettera
napisz do nas

podziel się na facebooku