porady

higiena intymna

DLACZEGO PRAWIDŁOWA HIGIENA INTYMNA JEST TAK WAŻNA?

Intymne strefy ciała wymagają szczególnej troski. Występująca w pochwie naturalna flora bakteryjna jak i równowaga między różnymi szczepami bakterii w niej występującymi, jest bardzo czuła na czynniki wewnętrzne jak i zewnętrzne. Naruszenie jej może w łatwy sposób doprowadzić do infekcji.

JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWY ŚRODEK DO HIGIENY INTYMNEJ?

Kluczową kwestią jest zapewnienie właściwego poziomu kwasowości, czyli poziomu pH. W normalnej mikroflorze pochwy zadanie to spełniają najliczniej występujące bakterie – pałeczki kwasu mlekowego, będące swoistym probiotykiem.

HIGIENA INTYMNA A CIĄŻA

Bardzo ważnym okresem w życiu wielu kobiet jest ciąża, ale jest to także okres wzmożonego wydzielania śluzu i zaburzenia mechanizmu obronnego.

HIGIENA INTYMNA W OKRESIE POŁOGU

Połóg, podobnie jak ciąża jest bardzo ważnym okresem jeśli chodzi o szczególną dbałość o czystość okolic intymnych. Dlaczego to tak ważne?

HIGIENA INTYMNA W OKRESIE PRZEKWITANIA

Menopauza nazywana też przekwitaniem pojawia się u kobiet zwykle w wieku 40-65 lat. W wyniku wygasania czynności hormonalnej jajników ustaje menstruacja, zmniejsza się produkcja estrogenów oraz progesteronu.

Producentem marki Cleanic
jest Harper Hygienics

relacje inwestorskie
znajdują się na stronie
www.harperhygienics.pl

Polityka prywatności

zapisz się do newslettera
napisz do nas

podziel się na facebooku