patarimai

makiažo valymas

Kodėl svarbu nuvalyti makiažą?

Gerai nuvalyti makiažą – svarbus odos priežiūros etapas. Nenuvalius ar neteisingai nuvalius makiažą, kitos priežiūros priemonės nevisiškai suteikia laukiamus rezultatus.

Kaip teisingai nuvalyti makiažą?

Pirmiausia būtina nuvalyti paakių makiažą. Medvilninius vatos lapelius, prisotintus paakių makiažo valiklio, kelias sekundes palaikyti ant vokų, kad skystis ištirpintų tušą ir šešėlius, paskiau sukamuoju judesiu nuo akies vidinės pusės išorės link valyti odą apie akis – surinkti tušą ir šešėlius.

Ką duoda teisingas makiažo valymas?

Nuvalo odą, nepažeidžia jos hidrolipidų sluoksnio, todėl oda nedžiūsta ir nelieka be apsaugos, be kurios veido oda pasidaro jautresnė, parausta ir pasidaro paveiki infekcijoms.

Kaip nusivalyti makiažą kelionėje, išsiruošus į baseiną ar sporto klubą?

Tokiais atvejais praverčia patogios ir paprastos naudoti kosmetikos priemonės, pvz., makiažo valiklio prisotintos servetėlės. Reikėtų rinktis tokias, kurios prisotintos, pvz., micelinio vandens, nes lengvai nuvalo paakių ir likusio veido makiažą.

patarimai

intymioji higiena

Kodėl teisinga intymioji higiena yra tokia svarbi?

Kūno intymiosioms zonoms būtina skirti ypatingą dėmesį. Makšties natūrali bakterijų flora ir skirtingų genčių bakterijų balansas yra labai paveikūs vidaus ir išorės veiksniams. Pažeidus šią pusiausvyrą galima labai lengvai sukelti infekciją.

Kaip išsirinkti tinkamą intymiosios higienos priemonę?

Pagrindinis dalykas – užtikrinti tinkamą rūgštingumą, t. y. pH lygį. Esant įprastai makšties mikroflorai tai daro gausiausios bakterijos – pieno rūgšties lazdelės, kurios yra savotiškas probiotikas.

Intymioji higiena ir nėštumas

Labai svarbus moters gyvenimo laikotarpis yra nėštumas, bet šiuo laikotarpiu ypač smarkiai išsiskiria gleivės ir sutrinka apsauginis mechanizmas.

Intymioji higiena pogimdyviniu laikotarpiu

Pogimdyvinis laikotarpis, panašiai kaip ir nėštumas, yra labai svarbus, kada būtina ypač rūpintis intymiųjų vietų švara. Kodėl tai taip svarbu?

Intymioji higiena menopauzės laikotarpiu

Menopauzė moterims paprastai prasideda apie 40–65 metus. Silpnėjant kiaušidžių hormonų veiklai, išnyksta mėnesinės, sumažėja estrogenų ir progesterono gamyba.

patarimai

nagų priežiūra

Kaip rūpintis nagais?

Gražūs nagai – ne tik kruopštus jų stilizavimas. Pirmiausia, tai – tinkama priežiūra, kuri kasdien pradedama paprasčiausiu veiksmu – rankų plovimu. Vis dėlto verta atsiminti, kad ir vanduo, ir muilas sausina plaštakų odą ir nagų plokšteles. Todėl nusiplovus rankas būtina pasitepti drėkinamuoju kremu.

Kaip teisingai daryti manikiūrą?

Manikiūras – ne tik nagų dažymas. Manikūras – jų priežiūros menas, kad plaštakos taptų mūsų vizitine kortele. Tinkamai ir reguliariai daromas manikiūras užtikrina, kad nagai būtų gražūs ir tvarkingi.

„Cleanic“ prekės ženklo
gamintojas – „Harper Hygienics“

investuotojų santykiai pateikiami
tinklalapyje
www.harperhygienics.com

taisyklės

prenumeruokite naujienlaiškį
parašykite mums

pasidalykite Facebooke