O marce

Zdrowa i zadbana skóra wymaga codziennej pielęgnacji, która będzie skuteczna, a zarazem delikatna. Naszą misją jest tworzenie najwyższej jakości produktów, które naturalnie zaopiekują się Twoją skórą. Ze szczególną uwagą dobieramy odpowiednie składniki takie jak bawełna, olejki i ekstrakty roślinne. Wszystko po to, by Twoje codzienne rytuały pielęgnacji i higieny były przyjazne, skuteczne i bezpieczne.

Naturalne składniki

Naturalne składniki

dobieramy naturalne składniki, aby zapewnić delikatne oczyszczanie i pielęgnację

Delikatność

Delikatność

tworząc produkty, szczególnie dbamy o delikatność, zarówno włóknin, jak i receptur

Skuteczność

Skuteczność

zapewniamy wysokiej jakości składniki gwarantujące skuteczność działania

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

wszystkie nasze produkty są łagodne dla skóry i przebadane dermatologicznie

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

tworzymy produkty wykonane z naturalnych, biodegradowalnych włóknin i opakowań nadających się do recyklingu

Dla każdego coś delikatnego

Cleanic oferuje szeroką gamę delikatnych produktów do codziennej pielęgnacji i higieny: płatki kosmetyczne, patyczki higieniczne, chusteczki do demakijażu, chusteczki do higieny intymnej, wkładki higieniczne, nawilżany papier toaletowy, chusteczki odświeżające i żele do oczyszczania rąk.

Bezpiecznie dla skóry i dla natury

Naszą filozofią jest być jak najbliżej Ciebie, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo Twojej skórze. Wszystkie nasze produkty przechodzą badania dermatologiczne. Równie odpowiedzialnie podchodzimy do kwestii ekologii i naszego wpływu na naturę. Używamy najbardziej przyjaznych dla środowiska składników, takich jak organiczna bawełna, bambus czy trzcina cukrowa oraz projektujemy opakowania nadające się do recyklingu.